Ochrona prywatności

Kancelaria dokłada wszelkich starań, żeby chronić prywatność Użytkowników. Kancelaria zapewnia, że nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych Użytkowników. Gromadzone są jedynie dane dotyczące liczby odwiedzin Serwisu oraz adresów IP urządzeń łączących się z Serwisem, w celu rzetelnej oceny zainteresowania Serwisem. Informacje o numerach IP wykorzystywane są w celach technicznych, by zapewnić Użytkownikom wysokiej jakości usługi. Serwis wykorzystuje również cookies, czyli pliki tekstowe zapisywane na urządzeniu Użytkownika, identyfikujące go w sposób potrzebny do umożliwienia dostępu do niektórych funkcji Serwisu. Każdy Użytkownik może wyłączyć obsługę cookies w swojej przeglądarce internetowej.

Kancelaria nie udostępnia zebranych danych jakimkolwiek podmiotom trzecim. Jedyną sytuacją, w której zebrane informacje mogą zostać przekazane, z powodów niezależnych od Kancelarii, jest wyraźny nakaz wynikający z obowiązujących przepisów prawa.

W przypadku umieszczenia w Serwisie linku umożliwiającego dostęp do danych z innej strony internetowej, Kancelaria nie odpowiada za politykę prywatności stosowaną przez administratora tej strony.

bg