Zespół

Radca prawny Magdalena Jankowiak
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2009 r. ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, po czym została wpisana na listę radców prawnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz procesach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem postępowania gospodarczego. Pracowała w jednej z większych poznańskich kancelarii prawnych. Włada językiem niemieckim.

Radca prawny Wojciech Kolasiński
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2010 r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, po czym został wpisany na listę radców prawnych. Specjalizuje się w zakresie prawa handlowego oraz prawa pracy. Posiada praktykę w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dotyczącej transportu drogowego oraz pracy kierowców. Biegle włada językiem angielskim.

Alicja Samul
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W styczniu 2021 r. rozpoczęła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Interesuje się prawem cywilnym, w szczególności zagadnieniami z zakresu ochrony dóbr osobistych oraz zobowiązań.  Specjalizuje się w tematyce dochodzenia odszkodowań w sprawach wypadków komunikacyjnych oraz wypadków przy pracy, a także w sprawach ubezpieczeniowych.

Paulina Michalak
Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa karnego, prawa międzynarodowego publicznego oraz prawa handlowego.  Po zakończeniu studiów planuje rozpocząć aplikację adwokacką lub radcowską.


Kancelaria współpracuje również z innymi prawnikami, specjalistami w swoich dziedzinach, w celu zapewnienia Klientom dostępu do najwyższej jakości porad prawnych.

bg