Zespół

Radca prawny Magdalena Jankowiak
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2009 r. ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, po czym została wpisana na listę radców prawnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz procesach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem postępowania gospodarczego. Pracowała w jednej z większych poznańskich kancelarii prawnych. Włada językiem niemieckim.

Radca prawny Wojciech Kolasiński
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2010 r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, po czym został wpisany na listę radców prawnych. Specjalizuje się w zakresie prawa handlowego oraz prawa pracy. Posiada praktykę w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dotyczącej transportu drogowego oraz pracy kierowców. Biegle włada językiem angielskim.

Radca prawny Katarzyna Binek
Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, na temat odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. W styczniu 2014 r. rozpoczęła aplikacje radcowską. Interesuje się prawem ubezpieczeń. Doświadczenie zdobywała jako wolontariuszka w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W 2017 r. ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Włada językiem angielskim.

Joanna Braszak
Studentka trzeciego roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się publicznym prawem międzynarodowym oraz zagadnieniami związanymi z obroną praw człowieka.  Jest członkiem Koła Kryminologii i Polityki Kryminalnej. Po ukończeniu studiów chciałaby rozpocząć aplikację radcowską i w przyszłości podjąć pracę w charakterze radcy prawnego.

Kancelaria współpracuje również z innymi prawnikami, specjalistami w swoich dziedzinach, w celu zapewnienia Klientom dostępu do najwyższej jakości porad prawnych.

bg