Nowe projekty IT

Od lat zajmujemy się obsługą prawną i wspieramy w rozwoju startupy z branży nowoczesnych technologii. Pomogliśmy operatorowi marki Hotailors osiągnąć silną pozycję na rynku usług organizowania podróży służbowych i z największą przyjemnością uczestniczymy w dalszym rozwoju firmy. Ostatnio pomogliśmy także wprowadzić na rynek serwis do zamawiania produktów CBD MaryGo i rozpoczęliśmy obsługę platformy służącej do organizowania zawodów wędkarskich online Fiske. Czynnie uczestniczymy w kolejnych krokach rozbudowy tych młodych i innowacyjnych firm. Udzielamy prawnego oraz biznesowego wsparcia przedsiębiorcom na każdym etapie – od momentu powstania pomysłu biznesowego, jego wdrażania, aż po proponowanie rozwiązań pozwalających na ciągłe rozwijanie i modyfikowanie startupu oraz pozyskiwanie finansowania.

W naszej działalności uwzględniamy rozwiązania innowacyjne, bezpieczne i dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Zapraszamy do współpracy nowych przedsiębiorców, którzy pragną odnieść sukces w branżach nowoczesnych technologii.

Czytaj również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawną Jankowiak Kolasiński Sp.k. dostępne są w naszej polityce prywatności.