Ochrona danych w branży IT

Chociaż od wdrożenia unijnej dyrektywy dotyczącej ochrony danych osobowych upłynęło już parę lat, to interpretacja jej zapisów nadal przysparza wątpliwości podmiotom stojącym przed problemem zabezpieczenia danych swoich klientów. Kwestie te stają się kluczowe przy prowadzeniu działalności, w której wykorzystywane są zaawansowane technologie. Od lat nasza kancelaria współpracuje z podmiotami z branży IT wymagającymi specjalistycznej wiedzy z zakresu RODO i szeroko rozumianego bezpieczeństwa danych. Wspieramy naszych Klientów, stale usprawniając wszelkie rozwiązania dotyczące ochrony danych osobowych, zapewniając aktualność wszelkich wewnątrzkorporacyjnych aktów w zgodzie z bieżącymi zmianami legislacyjnymi oraz orzecznictwem zarówno krajowym, jak i europejskim.
Nasza działalność opiera się przede wszystkim na stałym udoskonalaniu wypracowanych przez lata rozwiązań, tak aby dopasować potrzeby na miarę danego Klienta. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy wymagają profesjonalnego wsparcia w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych.

Czytaj również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawną Jankowiak Kolasiński Sp.k. dostępne są w naszej polityce prywatności.