Usługi

Prawo nowych technologii

Kancelaria zapewnia pomoc w obsłudze prawnej Klientów działających na rynku nowych technologii. Zajmujemy się znajdowaniem i dostosowywaniem rozwiązań prawnych do najbardziej innowacyjnych pomysłów. Pomagamy stworzyć ramy prawne dla innowacyjnych i niespotykanych dotychczas rozwiązań. Znamy możliwości i ograniczenia wynikające z prawa autorskiego i ustaw związanych ze świadczeniem usług w internecie.

Zapewniamy Klientom zarówno analizę aktualnego stanu prawnego, pozwalającą zdobyć wiedzę na temat rynku oraz możliwości prowadzenia działalności, jak i tworzymy specjalnie dla nich nowe rozwiązania tam, gdzie brak regulacji prawnej, działając w granicach swobody wyznaczonej przez ustawodawcę.

Współpracowaliśmy z innowacyjnymi podmiotami, start-upami, biznesami internetowymi. Tworzyliśmy umowy dotyczące świadczenia usług internetowych, tworzenia stron i programów, umowy o poufności. Zdobyte w ten sposób doświadczenie oraz kreatywne spojrzenie na prawną stronę działalności wykorzystującej nowe technologie pomaga nam znajdować kolejne indywidualne rozwiązania dostosowane do oczekiwań Klienta.

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawną Jankowiak Kolasiński Sp.k. dostępne są w naszej polityce prywatności.