Współpraca i wynagrodzenie

Kancelaria proponuje stałą współpracę z przedsiębiorcami. Pozwala to na jak najlepsze zrozumienie specyfiki danego Klienta oraz problemów, które napotyka w swojej działalności, a także na budowę wzajemnego zaufania. W takiej sytuacji najczęstszymi sposobami rozliczeń jest miesięczny ryczałt bądź rozliczenie godzinowe, zależnie od ilości czasu poświęconego na sprawy Klienta. Kancelaria jest otwarta również na inne metody rozliczeń.

W przypadku współpracy z danym Klientem tylko przy jednej sprawie, Kancelaria oferuje różne metody rozliczeń, zależnie od preferencji Klienta. Możliwe jest ustalenie z góry konkretnej kwoty za usługę, a także rozliczenie godzinowe czy uzależnienie części wynagrodzenia od wyniku powierzonej sprawy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawną Jankowiak Kolasiński Sp.k. dostępne są w naszej polityce prywatności.